Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

„Świętokrzyska Viktoria” po raz dziesiąty

Dodał : GS Data: 2018-01-05 12:33:20 (czytane: 199)

Samorząd Województwa Świętokrzyskiego organizuje X edycję Nagrody Marszałka - \"Świętokrzyska Victoria\". Konkurs skierowany jest do tych, którzy swoją pracą przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Nagrody w konkursie przyznawane będą w trzech kategoriach: „Przedsiębiorczość” – dla firm, „Samorządność” – dla gmin i powiatów oraz „Osobowość” – dla osób fizycznych. Laureatów nagrody wyłoni Kapituła, po zapoznaniu się ze zgłoszeniami zawierającymi opis dokonań kandydatów. Zgłoszenia należy przesyłać do 24 stycznia 2018 roku na adres:


Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Al. IX Wieków Kielc 3
25-516 Kielce
z dopiskiem "Świętokrzyska Victoria"

Formularze zgłoszeniowe i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.sejmik.kielce.pl. Wszelkich informacji związanych z organizacją konkursu udziela Sekretariat Nagrody Marszałka. Osobą kontaktową ds. wydarzenia jest Anna Kudła, tel. 41 342 15 43, e-mail: anna.kudla@sejmik.kielce.pl

Laureaci nagrody zostaną wybrani przez powołaną Kapitułę Nagrody, w skład której wchodzą przedstawiciele samorządu, środowisk nauki i biznesu oraz organizacji pozarządowych. Uroczyste uhonorowanie zwycięzców odbędzie się 13 lutego 2018 roku w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach.

Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie

Kalendarz

ue_stopka.jpg