Strona startowa


Miło mi powitać Szanownych Państwa na oficjalnej stronie internetowej Gminy Czarnocin.

Zapraszam do gminy, gdzie znajdują się prawdziwe "perły" historyczne i turystyczne - średniowieczne grodzisko i gród stożkowy, zbory ariańskie, piękne zabytkowe kościoły
i unikatowe wykopaliska archeologiczne. Mogą Państwo nacieszyć wzrok cudowną przestrzenią naturalną, wzgórzami
i pagórkami harmonijnie przeplatającymi się z dolinami.
Maria Kasperek Wójt Gminy Czarnocin

Gmina Czarnocin pierwsza z Koziołkiem Bezpieczeństwa w powiecie kazimierskim

Dodał : GS Data: 2017-05-19 11:49:37 (czytane: 295)

Ideą Nagrody „KOZIOŁEK” jest wspieranie aktywności i publiczna promocja działań przyczyniających się do znaczącej poprawy stanu bezpieczeństwa obywatelskiego na terenie województwa.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

 Śladem lat ubiegłych Gmina Czarnocin również i w 2017 roku złożyła raport do Komendy Powiatowej Policji w Kazimierzy Wielkiej za 2016 rok z wykonania na terenie tut. Gminy zadań na rzecz polepszania poczucia bezpieczeństwa przede wszystkim mieszkańców.
Po raz pierwszy w tym roku przyznano wyróżnienia w kategorii GMINA. Gmina Czarnocin jako jedyna z terenu powiatu kazimierskiego po raz pierwszy znalazła się w gronie znamienitej 6 wyróżnionych za podejmowane wszelkie prace związane z działaniami na rzecz szerokorozumianego bezpieczeństwa.
W dniu 17 maja 2017 roku podczas XVIII edycji konkursu Wójt Gminy Czarnocin – Pani Maria Kasperek jako wyróżniony laureat reprezentujący Gminę Czarnocin została uhonorowana statuetką „Koziołka” z rąk Wojewody Świętokrzyskiej – Agaty Wojtyszek, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego – Adama Jarubasa oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach – insp. Dariusza Augustyniaka za działania wykraczające poza ramy obowiązkowe.

 

bezpsw12017.jpg

bezpsw2017001.jpg

 

 

 

nagr105.jpg

 

nagrwojt.jpg 

 


nagr305.jpg

nagr404.jpg

Kalendarz

ue_stopka.jpg